0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Amerika’da dil eğitimi hakkında

AMERİKA’DA DİL EĞİTİMİ

Tüm dünyadaki uluslararası öğrencilerin büyük bir oranının eğitim için tercih ettiği bir ülke olan Amerika, Türkiye’deki öğrenciler arasında da fazlaca rağbet görmektedir. ABD’de dil eğitimi alabileceğiniz bir çok kaliteli dil okulu ve seçkin üniversite bulunmaktadır. Buradaki dil okullarımız genel itibariyle Amerika’nın en popüler eyaletlerinin şehir merkezlerinde yer almaktadır.

 

Amerika‘da kısa veya uzun dönem dil eğitimi almak isteyen öğrenciler kaliteli bir dil eğitimi almanın yanı sıra farklı milletlerden izler taşıyan bu büyük coğrafyada farklı kültürleri tanıma, birden fazla aksan ile İngilizce öğrenme hatta Amerika’nın güney kesiminde İspanyolca kuzey kesiminde Almanca, Fransızca dillerinden de temel cümleler öğrenme imkanlarına sahip olurlar.

 

Bilindiği üzere dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip olan Amerika eğitim, bilim, kültür ve sanat alanlarında da öncü ülkelerden biridir. Bu sayede eğilimi olan öğrenciler Amerika’da eğitim amaçlı bulundukları süre içerisinde kültürel ve sanatsal becerilerinin farkına varma ve değerlendirme imkanına sahip olurlar ve aynı zamanda dünyadaki gelişmeleri yakından takip etme şansı bulurlar. Çünkü buradaki heyecan verici kültürel değişim ve uluslararası çeşitlilik öğrencilere kişisel becerilerini ve akademik yaşamlarını zenginleştirme imkanı tanır.

 

Amerikan eğitim sistemi ile ülkemizdeki eğitim sistemi arasında farklılıklar bulunmaktadır. ABD eğitim sistemi öğrencilerin seçimleri doğrultusunda hareket ettiği için dersler bakımından esnektir. Şöyle ki öğrencilere gereksiz dersleri almak zorunda kalmadan seçtikleri alanda uzmanlaşma imkanı tanımaktadır.

 

Amerika’daki dil okullarındaki haftalık eğitim programları en az 20 ders ve üzeridir. Amerika’nın en popüler lokasyonları arasında New York, Boston, Los Angeles, San Francisco, San Diego gelmektedir. Amerika dil okullarında Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, Mesleki İngilizce, Sertifika Programları, Sınavlara Hazırlık Kursları, Birebir Kurslar bulunmaktadır.

 

09 Ekim 2014
2.435 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?