0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul Bakırköy Merkez Ofis, İstanbul Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ve Konya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Almanya Yaz Okulları

Almanya Yaz Okulları

Almanya yaz okulları daha çok İngilizce’nin yanında ikinci bir yabancı dil daha öğrenmek için ilk adımı atacak olanların ilk tercihleri arasında. Özellikle konum olarak Türkiye’ye oldukça yakın olması ve Almanca bilmenin kariyer planlamasındaki avantajı bu ilgiyi her geçen gün daha da artırıyor. Özelikle genç yaşlarda Almanca dil eğitimi düşünen gençler yada çocuklarının iyi bir eğitim alamasını isteyen ebeveynlere Almanya yaz okullarını tavsiye ediyoruz. 7 – 17 yaşlarında öğrencilerin katılbildiği almanya yaz dil okullarına isteğe bağlı olarak aileler de katılabilmektedir. Anne çocuk yaz okulları paketleri hakkında bilgi almak için Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığından arayabilirisniz.

Almanya’da ki yaz okulları Berlin, Münih gibi önemli Almanya şehirlerinde bulunmaktadır. Sorunsuz ve daha ekonomik seçenekler ile Almanya yaz okullarına katılmak için mutlaka kayıt işlemlerinizi erken tamamlamanız önerilir. Özelikle önemli kentlerde ki yaz okulu kontenjanları oldukça hızlı dolmaktadır. Unutmayınız ki Almanya yaz okullarına sadece Türkiye’den değil dünyanın bir çok ülkesinden yüzlerce öğrenci katılmaktadır. Kayıt ve vize sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için hızlı karar vermenizi tavsiye ederiz.

Yurtdışı Almanya yaz okullarında eğitim programları

Eğitim programları İngiltere ve Amerika’da da olduğu gibi aynı standartlar çerçevesinde ilerliyor. Haftalık 15-20 saat ders alan öğrenciler için öğleden sonraları eğlenebilecekleri ve iletişim becerileri ile konuşma becerilerini geliştirebilecekleri aktivite ve gezilere ayrılıyor. Eğitimin ilk amacı dili henüz öğrenmeye başlamış olanlar ve yeni bir dil öğrenecek olanların bunun çok da zor olmadığını eğlenerek idrak edebilmelerini sağlamak ve onları motive etmek.

Gezi ve Aktiviteler

Her okul bulunduğu yere ve imkanlarına göre öğrenciler için farklı gezi programları ve aktiviteler sunmakta. Okulun bulunduğu şehirdeki eğlence parkları ve müzeler gezi programlarının ilk sırasında. Aktiviteler arasında ise öğrencinin, en çok ilgi duyduğu futbol, yüzme, basketbol, resim ve müzik kursları gibi alternatifler arasından seçim yapma şansı var.

Almanya yaz okulu konaklaması

Almanya’da yaz okulu için gelen öğrencilere konaklama için aile yanı ve yurtta olmak üzere iki farklı seçenek sunuluyor. Aile yanı konaklama için seçilen aileler tüm yıl boyunca Almanya’ya eğitim için gelen öğrencilere düzenli olarak ev sahipliği yapan aileler. Aileler öğrencinin durumu ile ilgili olarak düzenli rapor vermek durumundalar.

Yurtta konaklama içinse her okulun şartlarına göre farklı alternatifler mevcut. Odalarda banyo olup olmaması, odadaki öğrenci sayısı gibi etkenler de yurt fiyatlarını etkileyen faktörler.

Her iki konaklama türünde de yetkililerin en çok dikkat ettiği konular ise öğrencilerin güvenliği ve konforudur.

Almanya Yaz Okulları fiyatları

Almanya yaz okulu ücretleri kayıt tarihinize , program içeriklerine ve gidiş tarihlerinize göre değişebilmektedir. Ortalama 2 haftalık ücretler 1000 € ile 1700 € arasındadır. Genellikle bu fiyatlara Okul kayıt işlemleri, dersler, tam pansiyon konaklama + her gün 3 öğün yemek, kurs materyalleri, sınavlar, sertifika, aktiviteler, geziler, danışmanlık hizmetleri ve transferler dahildir. Vize ücretleri, refakat ücreti, uçak bileti , sigorta ve diğer kişisel harcamalar dahil değildir.

Almanya'da yaz Okulları

Almanya’da yetişkinler için yaz okulları

 

Almanya Yaz okulları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirisiniz.

Telefon numaralarımız : 0 212 543 58 06 0 535 712 07 90

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı

14 Kasım 2014
3.625 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?