0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Edu Vizyon Kadıköy , Ankara , Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yurtdışında staj programları

Malta'da Staj
Malta'da staj programlarına katılmak istiyor ve sorularınız var ise lütfen bizlere 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşınız.

edu-vizyon-bayilik

Yurtdışı öğrenci staj programları bilmeniz gerekenler

Yurtdışında farklı ülkelerde özelikle yaz aylarında öğrenim gördüğünüz alan ile ilgili olarak staj yapabilirsiniz. Yurtdışında staj programlarına katılabilmek için bazı detayları bilmeniz gerekmektedir.

– Öncelikle yurtdışı yaz staj programları için ilgili eğitim diline ( ingilizce, almanca,fransızca,rusça,çince…vb ) sahip olmanız gerekmektedir. Özelikle de İngiltere, Amerika, Almanya gibi ülkeler de maaaşlı yada maaşsız staj programlarında bu ilk önemli kriter olacaktır.

– Başvuru yapmadan önce mutlaka ingilizce /almanca/fransızca cv ve cover letter hazırlamalısınız. ( bu konuda detaylı bilgi için info ‘a yazabilirsiniz. )

– İşletme, Finans, Bankacılık, Muhasebe, Mühendislik, Bilişim teknolojileri, Turizm, Psikoloji ,Tıp, Halkla ilişkiler, Moda…vb gibi alanlarda 3 haftadan 8 haftaya kadar başta Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Malta  nadiren de olsa Almanya, Fransa , Çin gibi ülkeler de  ,daha çok maaşsız staj şeklinde  yurtdışı yaz staj programları etkinliklerine katılabilirisiniz.

– Yurtdışı staj programlarını tamamlayan öğrencilere ilgili kuruluştan bir referans verilmektedir. Çoğunlukla üniversite öğrencilerinin zorunlu staj programlarını bu şekilde yapıp – yapamayacakları şeklinde sorular almaktayız. Eğer eğitim aldığınız üniversite yada eğitim kurumu yurtdışında ki bu staj programlarını kabul ediyorlarsa herhangi bir sıkıntı olmayacaktır.

– Yurtdışında staj yerleri ilgili alanda ulusal ve uluslararası bir konuma sahip prestijli yerlerdir. Mesela ilgili kriterleri yerine getirebilecek öğrenciler için BMW, Mercedes, Prada, Hilton, Bank of America, Shell, BP gibi kurulşuşarda da staj yapabilirsiniz.

– Başvurunuz öncesinde staj yapacağınız kurumlar hakkında bilgi alma şansınız malesef yoktur. Ancak başvurunuzu takip eden 2-3 hafta içinde staj yeriniz hakkında detaylı bilgiler size sunulacaktır.

– Başvurunuz kabul edildekten sonra size %100 staj yerleşim garantisi verilmektedir.

– Yurtdışı staj başvuruları için en az 16 hafta önceden işlemlerinize başlamanız şiddetle tavsiye olunur. 4-6 hafta içinde sonuç beklenen başvurular kabul edilmemektedir.

– Yurtdışı yaz staj başvuru yapmak için lütfen düzgün hazırlanmış ve kendiniz hakkında fazla bilgi içeren cv ve cover letterinizi info adresine gönderiniz. Başvurunuz hızlıca değerlendirilip tarafınıza olumlu yada olumsuz mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Yurtdışında staj programları veya diğer yurtdışı eğitim seçenekleri hakkında bilgi almak için yurtdışı eğitim başvuru formu kanalıyla bilgi isteyebilirsiniz.

Telefon : 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90

26 Ağustos 2016
16.569 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?