0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Yeni Zelanda dil okullarında eğitim ve çalışma izni

Yeni Zelanda’da Dil Eğitimi

Yeni Zelanda’da dil eğitimi almak isteyenler Dünya genelinde her geçen gün daha da artıyor. Bunun başlıca sebeplerinden birisi Dünya’nın en güvenli ülkelerinden birisi olmasıdır (Auckland şehri, Dünya üzerinde yaşanılabilir şehirler arasında 5. Sıradadır). Bunun yanında bir ada ülkesi olmaları, mavi ile yeşili korumaya büyük özen göstermeleri sayesinde sosyal hayat dahi yeşillikler içerisinde devam etmektedir. Bu da Yeni Zelanda’nın tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisidir.

 

Yeni Zelanda’da  Dil Okulu ve Çalışma İzni

Yeni Zelanda’da hem dil eğitimi alıp, hem de çalışmak isterseniz en az 6 aylık bir eğitim programına katılmış olmanız ve minimum IELTS 5.0 seviyesinde bir İngilizce’ye sahip olmanız gerekiyor. Bu şartları sağlıyorsanız haftalık 20 saate kadar çalışmanız mümkün.

 

Yeni Zelanda Dil Okulu Fiyatları

Yeni Zelanda’da dil okulları Avrupa ve Amerika’ya nazaran daha ucuz. Bununla birlikte eğitim veren kurumların kalitesi ise Avrupa ve Amerika ile yarışacak düzeyde.  Ortalama fiyatlar aylık 1200 – 1300 NZD ‘den başlamaktadır.

 

Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda, yabancı dil eğitimi için gelmek isteyenlere en kolay vize veren ülkelerden birisi. Sadece ufak birkaç prosedürle vize almak mümkün.

 

Yeni Zelanda Konaklama Ücretleri

Aile yanında konaklama, yurt, stüdyo daireler gibi sunulan seçeneklerin tamamı Yeni Zelanda’da da mevcut. Tek Dikkat edilmesi gereken başvuru sürecinde okulun sunduğu imkanlar hakkında bilgi almak. Genelde her okul bütün seçenekleri sunabilse de yoğunluktan dolayı bazen tercih şansınız azalabiliyor. Fiyatlar ise yine İngiltere ve Amerika’daki dil okulu konaklama fiyatları göz önüne alındığında daha ekonomiktir.

 

Yeni Zelanda’da LSI, Embassy English, Eurocentres – CCEL gibi dil okullarında 4 haftadan 48 haftaya kadar eğitim alabilirisniz. Yeni Zelanda dil okulları ve güncel yurtdışı eğitim kampanyaları hakkıdna daha fazla bilgi almak için Yurtdışı Eğitim Başvuru Formunu doldurabilir yada 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirisniz.

 

27 Ekim 2014
3.767 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?