0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Malta’da Staj Programı

Zorunlu Stajınızı Malta'da Yapabilirsiniz !
Malta'da staj yaparak hem ingilizce öğrenin hem de tatil yapın ! Malta'da Staj en geç 18 Mart 2016 'ya kadar başvuru yapabilirsiniz.

maltada-staj-programi

Size sunulan bu staj programı ile Malta’da hem dil eğitimi alıp hem de  zorunlu stajınızı yapabilirsiniz. Staj Programı sonrasında dil okulunuzdan katılım sertifikası alabilirsiniz. Ayrıca Malta’da Staj yaptığınız kurumda size bir referans mektubu ve bir sertifika sunacaktır.

Malta staj programı  size, profesyonel ortamlardaki işlerde ingilizcenizi geliştirip pratik yapma şansınınızı arttırmak adına tasarlanan bir programdır. Programa Malta’da dil eğitimi almak isteyen herkes başvuruda bulunabilir.Malta staj programında kurs sonrası, öğrenciler farklı Malta’lı şirketlerde staj yaptıkları yerdeki ana dili İngilizce olan insanlarla iletişim halinde olduklarından İngilizce pratik yapma, İngilizce ve uluslararası iş kültürünü anlama şansı yakalamaktadırlar. Bir çok yurtdışı eğitim programına göre size önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Programa farklı ülkelerden üniversite öğrencileri, profesyonel iş hayatına iyi bir giriş yapmak isteyen yeni mezunlar katılmaktadır.

Programın başlangıç tarihi nedir ?

Malta’da staj için başlangıç tarihini öğrenci kendisi belirlemektedir. Genellikle her pazartesi hem dil okulunuza hem de staj programınıza başlayabilirsiniz. Ancak bildiğiniz üzere Malta küçük bir ülke ve Staj yapılabilecek iş yeri sayısı , kabul edilen öğrenci sayısı oldukça düşüktür. Bu anlamda başvurunuzu 18 Mart 2016 ‘dan önce yapmanız istenmektedir.

Malta’da Staj Programına katılmak için gerekli şartlar nelerdir ?

  • En az 18 yaşında olmak
  • En az Intermediate düzeyinde ingilizce bilmek
  • Haftalık 30 / 40 saat çalışmaya hazır olmak
  • En az 4 hafta staj praogramına katılabiliyor olmak

Malta Staj programına katılmak isteyen öğrencilerin mutlaka intermediate (orta) seviyede İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Malta Staj Program süresi en az 4 hafta İngilizce kursu ile başlar ve seviyeleri intermediate olana kadar kursa devam ederler. Bu süreç sonunda ek bir ücretle en az 4 haftalık staj dönemi izler. Staj dönemi 4 hafta ile 1 yıl arasında değişmektedir. Malta’lı şirketler, öğrencilerin maksimum yarar sağlamaları adında için staj süresinin en az 8 – 12 hafta arasında olmasını istemektedirler.

Malta Staj programında öğrencilere herhangi bir maaş ödenmez. Fakat bazı şirketler öğrencilere yenek ve yol masraflarını karşılamaktadır. Bu durum tamamen Malta’da staj yapılan kurumun yetkilisinin insiyatifinde olacaktır.

Malta’da hangi alanlarda staj yapılır ?

Hotel& Catering, Turizm, Pazarama, Satış, Sosyal Medya, Finans, Organizasyon, PR, Ofis yönetimi, Hukuk, Moda, Eğitim , Grafik Tasarım, Online araştırma ve Mimarlık

Malta Staj programları, öğrencinin ilgi alanına, özellik ve önceki iş tecrübelerine göre belirlenir. Başvuru yapılırken, öğrencilerden en az 2-3 alanda tercih yapmaları istenir. Malta dil okulları, öğrencilere ilk tercih ettikleri yerde staj imkanı vermek için çaba sarfederler ancak maalesef garanti veremezler. Bu nedenle, adaylar staj yeri konusunda esnek olmalıdırlar ve ilk tercih ettikleri alanda olmasa bile Malta’da staj yapmaları cvleri, kariyerleri için oldukça yararlı olacaktır.

Adaylar, staj programına kayıt olmak için CV lerini bir ön yazı ile birlikte göndermek durumundadır. Malta staj başvurularının, Malta dil okulu başlangıcından 14 hafta, ve/veya staj başlangıcından 18 hafta önce yapılmalıdır. Detaylı yazılacak bir CV stajyer adayının önceki eğitimini ve profesyonel iş tecrübelerini mutlaka kapsamalıdır. Son olarak CV’de , adayın ilgi alanları ve neden Malta staj programına başvurduğu bilgisi de yer almalıdır.

Malta staj programları, malta dil okulları, malta dil okulu fiyatları, malta dil okulu yorumları, malta dil okulu herşey dahil paketleri , malta dil okulu fiyatları 2016 ve malta vizesi hakkında tüm sorularınız için bizi her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

 

16 Ocak 2016
5.227 kez görüntülendi

EDU VIZYON ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Cemre S dedi ki:

    Malta’da staj gerçekten beklediğimden daha iyi koşullara sahip. Yani siz aslında sayfanızda beklentileri sıfırlayıp gelin demişsiniz belki ama benim için gerçekten çok keyifli bir staj programı oldu. Türkiye’den bakınca çok küçük bir ülke Malta ama gerçekten yaşanmaya değer şeyler var burada. Türkiye’de boş bir yaz geçirmektense şimdiden plan yaparak burada kariyeriniz adına bir şeyler yapabilirsiniz. Kesinlikle İşletme ve Turizm eğitimi alıyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

    Hepinize bol şanslar , Bol güneşler 🙂

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?