0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Intrax Amerika Dil Okulları

Intrax Amerika Dil Okulları Hakkında

 

intrax-dilokulu

Intrax Amerika Dil Okulları

Intrax Amerika Dil Okulları merkezleri Amerika’nın en güzel şehirlerinde konumlandırılmıştır. Arkadaş canlısı ve ilgili çalışanları, güler yüzlü ve donanımlı öğretim kadrosuyla, dünyanın dört bir yanından gelen uluslartarası öğrencilere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Intrax Amerika Dil Okulları, ACCET Sürekli Eğitim ve Öğrenim için Akreditasyon Konseyi tarafından 1996 senesinden bu yana akredite edilmektedir.

Intrax Amerika Dil Okullarında kursa katılım için minimum yaş sınırı 16’dır.

 

Lokasyonları: San Francisco, San Diego, Chicago

Kursları: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL ve Cambridge Hazırlık, İş İngilizcesi, Profesyonel Sertifika Programları (Pazarlama ve Reklamcılık, İş Yönetimi, Proje Yönetimi), Kariyer Hazırlık Programları (Amerikan işyerlerinden birinde çalışma imkanı!), Özel İngilizce Dersler, Staj Programları.

 

Intrax San Francisco Dil Okulu

Amerika’nın en çekici şehri San Francisco’nun tam merkezinde yer alan, Intrax San Francisco Dil Okulu oldukça modern bir binada hizmet vermektedir.

Intrax San Francisco dil okulu bulunduğu konum itibariyle Union Square alışveriş bölgesine ve ulaşım hatlarına yürüme mesafesindedir.    

Intrax San Francisco Dil merkezinde LCD televizyonlu ve bilgisayarlı 22 adet sınıf bulunmaktadır. San Francisco dil okulu merkezinde ayrıca; Özel Bireysel Çalışma Odaları, Konferans Odaları, Bilgisayarlı Öğrenci Laboratuvarları, okul genelinde Wi-Fi internet bağlantısı, Sertifikalı ETS TOEFL test merkezi, Restoran, içerisinde Mikrodalga fırın ve otomatik satış makinası olan büyük bir Öğrenci Mutfağı da yer almaktadır.

Intrax San Francisco Dil okulu, 300 öğrenci kapasitelidir.

Intrax San Francisco Dil Okulu konaklama seçenekleri arasında ise, Aile Yanı ve Öğrenci Rezidansı

(Yurt veya Hostel tarzı) seçenekleri bulunmaktadır.

 

Intrax San Diego Dil Okulu

Intrax San Diego Dil Okulu, Amerika’nın en lüks şehirlerinden biri olan San Diego’nun lezzetli İtalyan restoranları, İtalyan mağazaları, ev tasarım dükkanları ve sanat galerileri ile çevrili şirin semti Little Italy’de yer almaktadır.

Intrax San Diego Dil Okulu, bulunduğu konum itibariyle restoranlara, kafelere ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

Intrax San Diego Dil merkezinde LCD televizyonlu 16 adet sınıf ve sertifikalı ETS TOEFL test merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Intrax San Diego dil okulunda, öğrencilerin kullanıma açık; 2 adet Bilgisayar Laboratuvarı, okul genelinde Wi-Fi internet bağlantısı ve donanımlı Öğrenci Mutfağı yer almaktadır.

Intrax San Diego Dil okulu, 200 öğrenci kapasitelidir.

Intrax San Diego Dil Okulu konaklama seçenekleri arasında ise, Aile Yanı ve Öğrenci Rezidansı

(Yurt veya Hostel tarzı) seçenekleri bulunmaktadır.

 

Intrax Chicago Dil Okulu

Intrax Chicago Dil Okulu binası, Amerika’nın en kültürlü ve büyüleyen mimari yapısıyla öne çıkan şehri Chicago’nun en turistik bölgelerine ve meşhur Michigan bulvarına oldukça yakın bir konumdadır.

Intrax Chicago Dil Okulu, bulunduğu konum itibariyle restoranlara, kafelere ve ulaşım araçlarına yürüme mesafesindedir.

Intrax Chicago Dil merkezinde LCD televizyonlu ve bilgisayarlı 20 adet sınıf ve sertifikalı ETS TOEFL test merkezi bulunmaktadır. Intrax Chicago dil okulunda ayrıca öğrencilerin kullanıma açık; 2 adet Bilgisayar Laboratuvarı, okul genelinde Wi-Fi internet bağlantısı ve donanımlı Öğrenci Mutfağı yer almaktadır.

Intrax Chicago Dil okulu, 215 öğrenci kapasitelidir.

Intrax Chicago Dil Okulu konaklama seçenekleri arasında ise, Aile Yanı ve Öğrenci Rezidansı (Yurt

veya Hostel tarzı) seçenekleri bulunmaktadır.

Intrax dil okulları ve yurtdışı eğitim programları hakkında daha fazla bilgi için 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz.

30 Kasım 2014
3.694 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?