0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul Bakırköy Merkez Ofis, İstanbul Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ve Konya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

İngiltere yaz okulları

İngiltere yaz okulları

Yurtdışı Yaz Okulları’nda İngilizce eğitim almak isteyen 8-17 yaş arası çocuklar ve gençlerin tüm Dünya üzerinde en çok tercih ettiği yerlerden birisi İngiltere. Dilin anavatanı olması, eğitim kalitesi ve farklı kültürü bunun en büyük sebeplerinden birisi.

İngiltere’de hangi şehirlerde yaz okulu programları var ?

İngiltere’nin hemen her şehrinde bir yaz okulu programına katılabilmek mümkün dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız. Başta Oxford, Cambridge, Bournemouth gibi üniversiteleri ve öğrenci nüfusu ile adeta büyük bir kampüsü andıran şehirlerde yaz okullarına katılmak mümkünken, Manchester, Londra gibi metropollerin havasını solumak isteyenler için de bir çok alternatif mevcut. Bunun yanında daha küçük şehirlerde yaz okulalrı ise öğrencilere daha güvenli ve keyifli bir yaz vaad ediyor. Özelikle Ramsgate, Hastings gibi daha küçük şehirleri de tercih edebilirisiniz

Yaz Okulu Eğitim Programları

Yaz okullarındaki eğitim daha çok pratiğe dayalıdır. Haftalık ortalama 15-20 saat olan dersler için öğrenciler yaşlarına ve seviyelerine göre gruplara ayrılırlar.

Derslerde ise günlük hayatta kullanılacak olan İngilizce’nin temel düzeyde en iyi şekilde öğretilmesi esastır. Bunun için oldukça fazla pratik çalışma ile aktiviteler ve geziler vardır.

İngiltere yaz okullarında geziler

İngiltere’deki tüm yaz okullarının sundukları imkanlardan birisidir. Gezilere yarım ya da tam gün olarak düzenlenir ve şehirdeki müzeler, eğlence parkları ve alışveriş merkezleri gezi programının içindedir. Ayrıca tam günlük gezilerde yakın şehirlere de turlar düzenlenebilir.

Aktiviteler

Haftalık ders programlarına ek olarak, öğrencilerin güzel vakit geçirebilmeleri ile dil ve iletişim becerilerini geliştirmek adına her okulun sunduğu farklı alternatifler vardır. Tenis, yüzme, futbol gibi sportif faaliyetlerin yanında resim ve müzik gibi kurslara da katılmak mümkündür. Kayıt aşamasında okuldan bu konu hakkında detaylı bilgi alınabilir.

Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri

Konaklama için öğrencilere iki farklı alternatif sunulur. Bunlardan ilki aile yanı konaklamadır ve sadece 16 yaş ve üzeri için izin verilir.

Yurt tipi konaklama ise tüm yaş grupları için uygundur. Yurtlarda odadaki öğrenci sayısı, banyo ve lavabo kullanımı gibi detaylar fiyatları en çok etkileyen detaylardır.

Hem yurt, hem de aile yanı konaklama için güvenlik önlemleri oldukça sıkı tutulmaktadır ve devlet tarafından da sürekli denetleme yapılmaktadır.

İngiltere’de yaz okulu ücretleri

İngiltere yaz okulu fiyatları program içerikleri ve yaz okuluna katılacağınız tarihe göre değişiklik göstermektedir. Öğrencinin yaşı, konaklama, yaz okulunun üniversite içinde düzenleneip düzenlenemesi gibi etkenler de ücrete etki eder. Ancak ortalama ingiltere yaz okulu ücretleri 2 haftalık 1500 – 2000 GBP arasında değişebilmektedir. Süre uzadıkça ücret hafta başına biraz daha düşebilmektedir.

 

İngiltere yaz okulları hakkında daha fazla bilgi için bizlere 0 212 543 58 06 – 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilir yada yurtdışı eğitim başvuru formu ile bilgi isteyebilirsiniz.

 

Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı

14 Kasım 2014
7.099 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?