0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Güney Afrika dil okullarında ingilizce eğitimi

6 Güney Afrika Dil Okulu
Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı 6 farklı Güney Afrika Dil Okulunun Türkiye Temsilcisidir.

guney-afrika-da-dil-egitimi

 

Güney Afrika’da Dil Okulu

Dünya üzerinde Güney Afrika’da dil eğitimine artarak büyüyen bir talep oluşmuş durumda. Dil eğitiminin yanında farklı bir çok deneyime de kapı aralamak isteyenler için tercih edilebilecek yerlerden birisi.

 

Güney Afrika’da Sosyal Yaşam

Sosyal Yaşam özelikle Cape Town gibi şehirlerde oldukça hareketli. Bunların haricinde gelen turistler safari, rafting, camping, paraşüt gibi bir çok aktiviteye oldukça makul fiyatlara katılabilmekte. Dil eğitimi alan öğrenciler de bu aktivitelere kolaylıkla dahil olabilir.

 

Güney Afrika Vizesi

Güney Afrika Dil Okulları için 3 aydan daha az bir süre kalacaksanız öğrenci vizesi almadan turist vizesi ile gitmeniz mümkün. 3 aydan daha uzun süreli programlar içinse öğrenci vizesi almanız gerekmekte. 1 aydan daha süreli kalacak Türk öğrenciler ise vize almadan ülkeye giriş-çıkış yapabilirler.

 

Dil eğitimi için en kolay vize alınabilecek ülkelerden birisi olan Güney Afrika, vize işlemlerini de yine bir çok ülkeye nazaran çok daha hızlı ve sorunsuz halletmektedir.

 

Güney Afrika Dil Okulları ve Başvuru

Eğitim almak istediğiniz kuruma ve eğitim alacağınız zaman aralığına karar vermişseniz, en az 1 ay öncesinden okula başvuruda bulunmanız gerekmekte. Vize süreci oldukça hızlı ilerlese de olası aksamaların göz önünde bulundurulması gerekiyor. Ayrıca bilet fiyatları Avrupa’ya nazaran daha pahalı olduğu için en az 2 ay kadar önceden başvuru yapıp biletleri daha ucuza almakta fayda var.

 

Konaklama İmkanları ve Fiyatları

Güney Afrika Dil Okulları’nda konaklama için genelde yurt ve aile yanı olmak üzere iki alternatif sunulmakta. Öğrenci kaldığı yerden bir süre sonra rahatsızlık duyduğu takdirde değişiklik yapması için alternatif tanınmakta. Fiyatlar ise hem konaklama, hem de günlük yaşam için oldukça uygun.

 

Güney Afrika dil okulları hakkında daha fazla bilgi için Yurtdışı eğitim başvuru formu veya 0 212 543 58 06 / 0535 712 07 90 numaralı telefonlardan bilgi isteyebilirisniz.

 

28 Ekim 2014
3.081 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?