0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI

Fransa’da dil Eğitimi

fransızca dil eğitimi

fransızca dil eğitimi

Fransa’da Dil Eğitimi

Fransızlar’ın kutsal kabul ettikleri ve 30’dan fazla ülkenin resmi dili olmuş Fransızca’yı öğrenebilmek için en doğru adres tabi ki Fransa. Paris, Nice, Lyon gibi Fransa’nın en büyük şehirlerinde yoğunlaşmış dil okulları Fransızca öğrenmek isteyen birçok kişiyi ülkede ağırlamakta. Kanada’da da Fransızca Dil Okulları bulunsa da öğrenmesi oldukça güç bir dil olduğu için bir kişi anavatanında öğrenmek için Fransa’ya geliyor.

Fransızca dil okulları eğitim programı

Kurumlara ve başvurduğunuz programa göre haftalık ders saatleri ve program süresi değişse de, haftalık ders saatleri genellikle 20 ila 30 saat arasında değişmekte. Program süreleri ise 4 haftadan, 48 haftaya kadar oldukça geniş bir yelpazede öğrencilerin ihtiyaçlarına göre sunuluyor.

Fransa dil okulu fiyatları

Öncelikle ihtiyacınız olan programa bir uzman aracılığı ile karar vermenizde büyük fayda var. Zira fiyatlar oldukça farklı aralıklarda seyredebiliyor ve sadece fiyatları göz önünde bulundurarak yanlış bir karar almanız tüm emeklerinizin boşa gitmesinden başka bir işe yaramayacaktır. Örnek vermek gerekirse 4 haftalık program için 600 Euro civarında ücret talep eden okullar varken, aynı süre ve aynı ders saati için 1800 Euro talep eden okullarda mevcut.

 

Fransa dil okullarında konaklama fiyatları

Konaklama için Dünya genelinde bir çok yerde olduğu gibi Fransada’da farklı alternatifler var. Bir çok okulun bu konuda oldukça titiz davrandığını ve öğrencinin rahat etmesi için elinden geleni yaptığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fransa’da Fransızca Eğitimi alan birçok kişinin ilk tercihi bu konuda Aile Yanı Konaklama oluyor. Aile yanı konaklama fiyatları tek kişilik oda ve yemekler dahil düşünülürse haftalık ortalama 200-250 Euro civarlarında. Pek çok ülkede aile yanında konaklama genellikle daha ucuzken, Fransa için aynı durum pek de söz konusu değil; gideceğiniz okula göre bu farklılık gösteriyor. Ortalama olarak bakıldığında ise yurt fiyatları da aile yanı konaklama ile aşağı yukarı aynı miktarlar denebilir.

 

fransa-dil-okullari-ucretleri

Fransa Dil Okulları Ücretleri Resme Tıklayınız

 

29 Ocak 2016
3.624 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?