0 212 543 58 06

Sosyal Medyada Biz}

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ,İrlanda , Almanya ve Malta'da ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun yurtdışı eğitim programları için bizlere size en yakın şubelerimiz kanalıyla ulaşabilirsiniz. Edu Vizyon yurtdışı eğitim danışmanlığı, İstanbul'da Bakırköy Merkez Ofis, Kadıköy , Beşiktaş , Ankara ,Tekirdağ, Eskişehir ,Konya ve Antalya Ofisleri ile hizmetinizde. Whatsapp Mesaj Gönder
İNDİRİMLİ YURTDIŞI DİL OKULLARI
ALCC Manhattan - Queens New York Dil Okulu
New York'ta Manhattan ve Queens'te yer alan okulumuzun ismi ALCC ( American Language Communication Center )

ALCC-logo-amerika-dil-okullari

ALCC ( American Language Communication Center ) – Manhattan – Queens Dil Okulu

Amerika’da ekonomik fiyatlara sahip bir dil okulundan bahsetmek istiyorum. New York’ta Manhattan ve Queens’te yer alan okulumuzun ismi ALCC ( American Language Communication Center ). ALCC’nin merkez okulu New York’ta Manhattan bölgesinin merkezinde yer almaktadır. Okul toplu taşıma noktalarına oldukça yakın bir konumdadır. Öğrenciler,  New York’un Central Park, Times Meydanı, Broadway sinemaları, New York şehir müzeleri ve Greenwich Village gibi bir çok gezilip görülmesi gereken yerlere çok yakın bir konumda eğitim alırlar.

Okulun fiyatlarının uygun olması kalitesiz bir eğitim sunduğu anlamına gelmemlidir. Okulda ki eğitimnelerin çoğunluğu Yüksek Lisans derecesine sahip ve Amerika’da eğitim almış eğitmenlerdir.Kendinesine özgü bir eğitim medotu ile öğrencilere İngilizce eğitim veren ALCC ‘de , genel ingilizce, İş ingilizcesi, Pratik konuşma, TOEFL, TEleffuz ve Aksan düzeltme gibi bir çok alanda eğitim almak mümkündür. ALCC , TOEFL sınavına hazırlık kursları ile üniversite öğrenimine devam etmek isteyen ileri düzeydeki öğrencileri sınava hazırlamaktadır. Belli bir süre TOEFL kursu için bu okulda eğitim alan öğrenciler eğer TOEFL’da başarılı bir sonuç alamazlarsa okul 6 haftaya kadar ÜCRETSİZ TOEFL kursuna katılabilmektedirler. ( Bu konuda daha fazla bilgi için yurtdışı eğitim danışmanlığı ).ALCC eğitim metodu pratiğe ve diyaloğa dayalı aktivitelerle zenginleştirilmiş olup gramerin doğru kullanılmasına yöneliktir.

ALCC, öğrencilerine New York’ta merkezi noktalarda yurt veya aile yanında konaklama seçenekleri sunabilmetedir. Okul fiyatlarının aksine New York’ta konaklama fiyatlarının pek de ekonomik olmayacağını bilmenizi isterim. Yurt konaklamaları New York için ortalama haftalık 500 USD ye kadar çıkabilmektedir. Aile yanında konaklamalar ise sabah ve akşam yemekleri dahil ortalama 280 USD ile 380 USD arasında değişmektedir.Konaklamalar son derece güvenlidir. Aile yanı konaklamalar New York’un dışında yer almaktadır. Odalar tek kişilik olup dolap, yatak, tc, çalışma masası içermektedir. Aile yanında konaklamalarda kahvaltı veya sabah kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri mevcuttur. Aileler ALCC merkezinden 20 ila 50 dakikalık ulaşım mesafesinde bulunmaktadır.

Kalınabilecek yurtlar arasında , Queens-Flushing YMCA yurdu, New York şehrinin Queens bölgesinde yer almaktadır. Erkekler ve kızlar için tek ve çift kişilik odalarda konaklamak mümkündür. Odalarda günlük temizlik sağlanıyor. Odalarda klima ve TV vardır. Yurtlar ortalama ALCC Queens okuluna 30 dakika ve ALCC Manhattan merkez okula ise 50 dakika ulaşım mesafesindedir.

ALCC ( American Language Communication Center ) New York Dil Okulu Fiyatları

 

alcc-amerika-dil-okulu-fiyatlari

Amerika dil okulları ve diğer yurtdışı eğitim programalrı hakkında daha fazla bilgiye her zaman 0 212 543 58 06 / 0 535 712 07 90  numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

05 Haziran 2016
3.808 kez görüntülendi

Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir yurtdışı eğitim konulu yorum yazmak istermisiniz ?